Zadowolenie klienta z naszych usług
jest dla nas najważniejsze.
Ubezpieczenia na życie
Ubezpiecznia na życie Sanok
Ubezpieczenie na życie dla osób, które chcą zapewnić swojej rodzinie środki do życia lub potrzebują zabezpieczenia w określonym czasie.

Ubezpieczenie na życie i dożycie, które daje ochronę ubezpieczeniową na wypadek śmierci przez cały okres ubezpieczenia a w przypadku dożycia zapewnia określoną wypłatę świadczenia.

Ubezpieczenie z funduszem kapitałowym, które pozwala zgromadzić kapitał na przyszłość, dając gwarancję utrzymania dotychczasowego standardu życia na emeryturze.

Ubezpieczenie zdrowotne - zawierając taką polisę posiadacie Państwo dostęp do opieki lekarskiej oraz świadczeń z zakresu badań ambulatoryjnych, laboratoryjnych i diagnostycznych.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, których nie można przewidzieć i które mogą przydarzyć się każdemu i wszędzie. Posiadając polisę nie poniesiecie Państwo żadnych konsekwencji finansowych zdarzenia, ponadto uzyskacie Państwo szybko fachową pomoc i pieniądze na rehabilitację.

Ubezpieczenia kredytów.

Oraz inne!!
Współpracujemy z:
ubezpieczenia komunikacyjne mieszkań ubezpieczenia na życie NW podkarpackie centrum ubezpieczeń OC NW ubezpieczenia na życie sanok podkarpackie centrum ubezpieczeń mieszkań ubezpieczenia na życie OC podkarpackie centrum ubezpieczeń ubezpieczenia na życie sanok podkarpackie centrum ubezpieczeń
pcuubezpieczenia.sanok.pl
Dołącz do nas na FB
Pon.-Pt. 8-16, Sob. 8-12